jQuery UI filter (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Reset
af: Herstel

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: active
af: aktief

en: Show
af: Vertoon
