jQuery UI filter (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: days
cs: dny

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: active
cs: aktivní

en: Show
cs: Ukázat

en: height
cs: výška

en: Tabs
cs: Záložky

en: collapsible
cs: rozbalovací

en: Hide
cs: Skrýt

en: selected
cs: vybrané
