jQuery UI filter (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Reset
eu: Garbitu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: days
eu: egunak

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: active
eu: aktiboa

en: Show
eu: Erakutsi

en: height
eu: altuera

en: Tabs
eu: Fitxak

en: collapsible
eu: tolestua

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: event
eu: gertaera
