jQuery UI filter (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
