jQuery UI filter (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: Hide
mn: Нуух
