jQuery UI filter (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: days
sk: dni

en: active
sk: aktívny

en: Show
sk: Zobraziť

en: duration
sk: trvanie

en: Tabs
sk: Záložky

en: collapsible
sk: rozbaľovací

en: Hide
sk: Skryť

en: event
sk: udalosť
