jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: title
ar: عنوان

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Help
ar: المساعدة

en: Update
ar: تحديث

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Contact
ar: اتصل

en: active
ar: نشط

en: General
ar: عام

en: Show
ar: عرض

en: width
ar: عرض

en: height
ar: طول

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Hide
ar: إخفاء

en: event
ar: فعالية

en: pixels
ar: بكسلات
