jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: title
ca: títol

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Help
ca: Ajuda

en: Update
ca: Actualitza

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Contact
ca: Contacte

en: days
ca: dies

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: active
ca: actiu

en: expires
ca: expira

en: Show
ca: Mostra

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: collapsible
ca: col·lapsable

en: Hide
ca: Oculta

en: pixels
ca: píxels
