jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: title
et: pealkiri

en: Reset
et: Tühista

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Help
et: Abi

en: Update
et: Uuenda

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Contact
et: Kontakt

en: days
et: päeva

en: active
et: aktiivne

en: General
et: Üldine

en: Show
et: Näita

en: duration
et: kestus

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Tabs
et: Sakid

en: Hide
et: Peida

en: pixels
et: pikslit
