jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Reset to defaults
ml: സ്ഥിരസ്ഥിതികളിലേക്ക് പുനഃസജ്ജമാക്കുക

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Help
ml: സഹായം

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
