jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Show
my: ပြပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
