jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: title
ne: शिर्षक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: active
ne: सक्रिय

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
