jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: title
nn: tittel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Help
nn: Hjelp

en: Update
nn: Oppdater

en: Contact
nn: Kontakt

en: days
nn: dagar

en: event
nn: hending
