jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: title
oc: títol

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Contact
oc: Contacte

en: days
oc: jorns

en: active
oc: actiu(s)

en: Show
oc: Afichar

en: duration
oc: durada

en: Tabs
oc: Onglets

en: Hide
oc: Amagar

en: pixels
oc: pixèls
