jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Reset
os: Раздæрау

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн
