jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Help
ps: مرسته

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: active
ps: فعال

en: General
ps: ټوليز

en: Show
ps: ښوول

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Hide
ps: پټول
