jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: title
tr: başlık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Help
tr: Yardım

en: Update
tr: Güncelle

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.

en: Contact
tr: İletişim

en: days
tr: gün

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: active
tr: etkin

en: General
tr: Genel

en: Show
tr: Göster

en: duration
tr: süre

en: width
tr: genişlik

en: height
tr: yükseklik

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: collapsible
tr: daraltılır

en: Hide
tr: Gizle

en: pixels
tr: piksel
