jQuery UI filter (6.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Reset
ast: Reafitar

en: Help
ast: Aida

en: Update
ast: Anovar

en: Contact
ast: Contautu

en: active
ast: activu

en: General
ast: Xeneral

en: Show
ast: Amosar
