jQuery UI filter (6.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Help
bs: Pomoć

en: Update
bs: Ažuriranje

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Contact
bs: Kontakt

en: active
bs: aktivan

en: Tabs
bs: Tabovi

en: collapsible
bs: složiv

en: Hide
bs: Sakrij
