jQuery UI filter (6.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: title
sl: naslov

en: Reset
sl: Ponastavi

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Help
sl: Pomoč

en: Update
sl: Posodobitev

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Contact
sl: Kontakt

en: active
sl: aktiven

en: General
sl: Splošno

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij
