jQuery UI filter (6.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: title
ta: தலைப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Help
ta: உதவி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: active
ta: செயலில்

en: General
ta: பொது

en: Show
ta: காட்டு

en: width
ta: அகலம்

en: height
ta: உயரம்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Hide
ta: மறை

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
