jQuery UI filter (6.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: title
te: శీర్షిక

en: Help
te: సహాయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: days
te: రోజులు

en: General
te: సాధారణ

en: Show
te: చూపించు

en: Hide
te: దాచు
