jQuery UI filter (6.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: title
th: ชื่อ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Update
th: ปรับปรุง

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Contact
th: ติดต่อ

en: active
th: ใช้งาน

en: General
th: ทั่วไป

en: Show
th: แสดง

en: width
th: ความกว้าง

en: height
th: ความสูง

en: Hide
th: ซ่อน

en: pixels
th: พิกเซล
