jQuery UI filter (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Show
bo: སྟོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
