jQuery UI filter (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: The configuration options have been reset to their default values.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་  ཁོང་རའི་སྔོན་སྒྲིག་གནས་གོང་ཚུ་ལུ་སླར་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Show
dz: སྟོན།
