jQuery UI filter (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: title
kk: аты

en: Reset
kk: Ысыру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: Contact
kk: Контакттау

en: active
kk: белсенді

en: General
kk: Басты
