jQuery UI filter (6.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Help
am: እርዳታ

en: Update
am: አዘምን

en: active
am: ገባሪ

en: Tabs
am: ትሮች
