jQuery UI filter (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Reset
cy: Ailosod

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Help
cy: Cymorth

en: Update
cy: Diweddaru

en: The configuration options have been reset to their default values.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi cael eu hailosod i'w gwerthoedd rhagosod.

en: Contact
cy: Cyswllt

en: active
cy: weithredol

en: General
cy: Cyffredinol

en: Hide
cy: Cuddio
