jQuery UI filter (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: title
he: כותרת

en: Reset
he: איתחול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Help
he: עזרה

en: Update
he: עדכון

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Contact
he: יצירת קשר

en: days
he: ימים

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: active
he: פעיל

en: General
he: כללי

en: Show
he: הצג

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: Tabs
he: לשוניות

en: collapsible
he: ניתן לכיווץ

en: Hide
he: הסתרה

en: pixels
he: פיקסלים
