jQuery UI filter (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: active
pa: ਚਾਲੂ
