jQuery Mobile UI (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Search
az: Axtarış

en: Back
az: Geri

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Refresh
az: Yenilə

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: Grid
az: Cədvəl

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
