jQuery Mobile UI (6.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Delete
fa: حذف

en: Search
fa: جستجو

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Back
fa: بازگشت

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Check
fa: بررسی

en: Info
fa: اطلاعات

en: White
fa: سفید

en: Grid
fa: شبکه

en: Blue
fa: آبی

en: Grey
fa: خاکستری

en: Black
fa: سیاه

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
fa: لطفا برای اطلاعات بیشتر به <a href="@help">بخش راهنما</a>، یا <a href="@handbook">کتابچه‌های راهنمای آنلاین</a> مراجعه کنید. شما همچنین می‌توانید به <a href="@forum">انجمن دروپال</a>، یا <a href="@support">دیگر گزینه‌های پشتیبانی</a> در دسترس مراجعه کنید.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
fa: <h1 class="title">به وب‌سایت دروپال جدید خود خوش آمدید!</h1><p>لطفا مراحل زیر را برای راه اندازی و آغاز استفاده از وب‌سایت خود دنبال کنید:</p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
fa: <strong>سایت خود را پیکربندی کنید</strong> پس از ورود، به <a href="@admin">بخش مدیریت</a> مراجعه کنید، که در آن می‌توانید تمامی جنبه‌های سایت خود را <a href="@config">پیکربندی و سفارشی‌سازی کنید.</a>

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
fa: <strong>قابلیت‌های اضافه را فعال کنید</strong> در مرحله بعد <a href="@modules">لیست ماژول‌ها</a> را ببینید و ویژگی‌های مورد نظر خود را فعال کنید. همچنین می‌توانید ماژول‌های بیشتری را از <a href="@download_modules">بخش دریافت ماژول‌های دروپال</a> پیدا کنید.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
fa: <strong>طراحی وب‌سایت خود را سفارشی کنید</strong> برای تغییر ظاهر وب‌سایت خود، به <a href="@themes">بخش پوسته‌ها</a> مراجعه کنید. شما می‌توانید یکی از پوسته‌های موجود را انتخاب کنید یا پوسته‌های بیشتری را از <a href="@download_themes">قسمت دریافت پوسته‌های دروپال</a> دریافت کنید.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
fa: <strong>ارسال محتوا را آغاز کنید</strong>. بالاخره شما می‌توانید برای سایت خود <a href="@content">محتوا ایجاد کنید</a>. این پیغام بعد از ارتقای اولین محتوا به صفحه اول مخفی خواهد شد.

en: Alert
fa: هشدار
