jQuery UI theme (6.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Version
az: Versiya

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Directory
az: Kataloq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Or
az: Və ya

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.
