jQuery UI theme (6.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Default
ur: طے شدہ
