JS-Kit Echo (6.x-2.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: Label
ar: التسمية

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Domain
ar: النطاق

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Language neutral
ar: اسم اللغة
