JSnippets (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Administer
uk: Адміністрування

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Form ID
uk: ID форми

en: Element ID
uk: ID елементу

en: Are you sure you want to delete the section %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити розділ %name?

en: Section
uk: Розділ

en: Are you sure you want to delete the snippet %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити фрагмент %name?

en: Snippet %name has been deleted.
uk: Фрагмент %name видалено.

en: Snippets
uk: Уривки

en: Add section
uk: Додати секцію

en: Edit section
uk: Редагувати розділ

en: Site building
uk: Конструювання сайту
