JSnippets (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Administer
it: Amministra

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Overview
it: Panoramica

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Form ID
it: ID del form

en: Section
it: Sezione

en: Add section
it: Aggiungi sezione

en: Site building
it: Costruzione del sito
