JSnippets (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Administer
ro: Administrează

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Site building
ro: Construire sit
