Javascript Tool (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Configuration
ar: الإعدادات
