Javascript Tool (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Installation
id: Pemasangan
