Kaltura (6.x-1.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز
