Kaltura (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Image
ar: الصورة

en: none
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Audio
ar: الصوت

en: Teaser
ar: موجز

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Full
ar: كامل

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Show
ar: عرض

en: Video
ar: فيديو

en: %name: illegal value.
ar: %name: قيمة غير صحيحة.
