Kanji (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: content
tr: içerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Tags
tr: Etiketler

en: header
tr: başlık

en: 1 comment
tr: @count yorum

en: Syndicate content
tr: İçeriği dağıtıma sok

en: No comments available.
tr: Yorum mevcut değil.
