Kerberos Authentication (6.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Authentication
ar: المصادقة

en: administer site configuration
ar: إدارة إعدادات الموقع

en: The name %name has been denied access.
ar: تم رفض وصول الاسم %name.
