Kerberos Authentication (6.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: user
id: anggota

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Weight
id: Bobot

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: The configuration options have been reset to their default values.
id: Opsi konfigurasi sudah dikembalikan ke nilai standarnya.

en: Authentication
id: Autentikasi

en: administer site configuration
id: mengelola konfigurasi situs

en: The name %name has been denied access.
id: Nama %name tidak dibolehkan.
