Kerberos Authentication (6.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: user
sv: användare

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: Realm
sv: Sfär

en: Authentication
sv: Verifiering

en: administer site configuration
sv: administrera konfiguration av webbplats

en: The name %name has been denied access.
sv: Namnet %name har nekats åtkomst.
