Keys (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: API Key
lt: API raktas

en: Key
lt: Raktas

en: Service
lt: Paslauga
