Keys (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: API Key
ro: Cheie API

en: Key
ro: Cheie

en: Keys
ro: Chei
