Keys (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Key
ar: المفتاح

en: Rule
ar: قاعدة
