Keys (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Key
uk: Ключ

en: Keys
uk: Ключі

en: Service
uk: Служба

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Rule
uk: Правило
